posibila sarcina

Ciclul menstrual

Postata de cnz cu 8 ani in urma.

buna seara am avut menstruatie pe data de 5 si 27 iulie as vrea sa stiu care sunt zilele in care pot ramane insarcinata ? zilele fertile exista daca am avut menstruatie de 2 ori in aceasi luna multumesc

Raspunsuri (1)

mary321

acum 8 ani

daca ai avut menstruatia de 2 ori pe luna, ai sanse foarte mari sa ramai insarcinata. zilele de ovulatie sunt intre 3si 12 zile dela menstruatie.