posibila sarcina?

Ciclul menstrual

Postata de iuli23 cu 12 ani in urma.

Buna ziua. Am si eu o mare problema: lipsa ciclului menstrual. In luna saptembrie am inceput sa iau anticonceptionale Jasmin timp de o luna dupa care le am intrerupt ca m am simtit rau. Tin sa mentionez sa luna respectiva( septembrie) mi a venit de 2 ori. Luna viitoare in octombrie a venit cu o intarziere de cateva zile, 4, insa pe luna noiembrie nu a mai venit. Ciclul meu este neregulat.Ieri am fost la un ginecolog si mi-a facut o ecografie in care pe membrana mi-a aparut un punct . M-a pus sa fac si un test de sarcina care a iesit tot negativ. Ce poate fi acel punct?( initial se gandise la sarcina dar dupa test a zis ca nu e cazul dar nici nu m-a lamurit ce e cu el acolo)

Raspunsuri (1)

iuli23

acum 12 ani

As vrea daca se poate parerea unui medic specialist...sunt foarte speriata.:(