Posibila sarcina cu trompele legate?

Ciclul menstrual

Postata de Alexandra cu un an in urma.

Buna! Ma numesc Alexandra am 24 de ani de la ultima naștere prin cezareana mi-am legat trompele asta ar fi de un an si 8 luni , la început ciclul îmi venea o luna da o luna nu , acum de câte luni îmi întârzie da nu mai mult de o zi doua , luna aceasta mia întârziat 7 zile e posibil ar o sarcina? Ginecolaga mia spus ca una la o mie ar putea rămâne si ca nu as fi fix eu aceea țin sa Menționez ca nu ne protejam , deci ce sa cred , mi-aș mai dori o fetița da nu asa devreme… as vrea sa știu dacă e o posibila sarcina sau nu?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/de-ce-intarzie-menstruatia_13859