Posibil sa fiu insarcinata choar daca a iesit testul negativ?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11564747795 cu 4 ani in urma.

Buna ziua precizez ca data la care trebuia sa imi vină menstruatia era de 28 iulie pana in ziua de azi nu mi-a venit, in cursul acestor zile am facut 2 teste de sarcina ambele negative .Simptome de gravida as putea spune ca am dureri de cap ameteli dureri de spate (mijloc) stari de greata .... Eu de 3 luni incerc sa raman insarcinata si nu am reusit acum nici nu stiu imi este si teama sa imi mai fac vreun test ca sa nu imi apara negativ ca ma seaca gandul si sunt stresata de 3 luni incoace numai acolo stau cu gandul am 29 de ani mai am un print de 3 ani jumate ❤ .Voi ce spuneti ar fi posibila o sarcina la ce am descris mai sus?

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/8-semne-timpurii-ale-sarcinii_5272

Utilizator11564747795

acum 4 ani

Ce sa zic sunt iar dezamagita tocmai acum 5 min mi-a venit menstruatia 😔