pofta de dulciuri

Ciclul menstrual

Postata de Nadia - Nicoleta cu 12 ani in urma.

Buna ziua! Este normal ca in perioada venirii menstruatiei sa simt nevoia de a manca multe dulciuri?!Mananc foarte multe dulciuri,in aceasta perioada si am pus totul pe seama ciclului menstrual.Unele persoane au stari de agitatie,dureri...eu am pofta de dulciuri.Poate fi asta cauza poftelor mele sau e alta problema?

Raspunsuri (1)

Amnesia

acum 12 ani

si eu patesc la fel.nu ma omor dupa dulciuri in general,dar in aceea perioada in primele 3 zile as manca ciocolata(mai ales cea amaruie) in p***ae.nu stiu din ce cauza.