sex neprotejat

Ciclul menstrual

Postata de IonutFloristean cu 8 ani in urma.

Poate ramane insarcinata daca am facut sex neprotejat a 14-a zi dupa terminarea ciclului?Am facut sex neprotejat cu iubita mea a 15-a zi dupa terminarea ciclului. Nu are ciclul tocmai regulat, luna aceasta l-a avut pe de pe 5 pana pe 7. Nu am ejaculat in interiorul ei, doar ca in timp ce o faceam, excitat fiind, lichidul preejaculator a ajuns in vaginul ei, tin sa mentionez ca nu am avut penetrare lunga, dat fiind faptul ca este inca virgina... As vrea sa stiu daca exista vre-o sansa sa ramana insarcinata... Multumesc anticipat...

Raspunsuri (1)

MihaelaMihaela26

acum 8 ani

In aceeasi situatie ma aflu si eu. Pana la urma ce s-a intamplat?