ovare polichistice sau anexita?

Ciclul menstrual

Postata de alinanicolla cu 12 ani in urma.

buna am si eu o intrebare,pe 20feb mi-a venit ciclu menstrual normal si pe 1 martie mi-a venit iar ciclu.sangerarile nu sunt abundente chiar din contra.sunt un pic speriata ,mentionez ca am 30 de ani si inca imi ies cosuri inainte de menstruatie si ca acuma 2 luni am urmat un tratament cu cervucid si augumentin timp de 12 zile fiind diagnosticata cu colpita mixta dar am indoeli in ceea ce prieste proesionalitatea doamei doctor.(am fost diagnostigata fara investigatii si fara control,doar la o simpla privire)

Raspunsuri (1)

Psih. Roxana Olaru

acum 12 ani

Buna ziua,

Va recomand sa mergeti si la un alt medic ginecolog, eventual si la un endocrinolog pentru investigatii mai amanuntite. Ceea ce ati descris dvs poate fi si un dezechilibru hormonal. Oricum, in momentul in care nu sunteti multumita cel mai bine este sa cereti si o a doua opinie.