Orgametril

Ciclul menstrual

Postata de a23 cu 13 ani in urma.

Mi-a intarziat menstruatia 8 zile, iar testele de sarcina au iesit negative. Anul trecut in septembrie am patit acelasi lucru iar dr.ginecolog mi-a prescris orgametril si mi-a revenit mentrsuatia. Problema este ca nu mai retin exact modul de adminstrare. Stiu ca am luat cate 4 pastile pe zi, timp de 2 sau 3 zile. As vrea sa stiu precis cum pot lua din nou orgametril pt problema mea. Multumesc!

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

4 pe zi?! Sunteti sigura?! Consultati-va din nou medicul pentru a nu avea probleme.

adelina

acum 12 ani

buna! am si eu o antrebare daca mi-a antarziat ciclul menstrual 8 zile se poate sa fiu ansarcinata e ca am fct sex cu prietenul meu neprotejat si el si-a dat drumul an mine bine era penultima zi de menstruatie ... ami e frica sa nu fiu ma puteti ajuta cu un sfat ...

maia

acum 9 ani

Adelina, tu omori limba romana.