oooops

Ciclul menstrual

Postata de teo123456 cu 12 ani in urma.

azi este a 8 a zi in car etrebuie sa iau yasmin dar am uitat ce sa-mi cumpar ce se intampla daca o sa iau maine dimineata?

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

veti administra comprimatul omis imediat dupa ce-l achizitionati si continuati cu celelate la ora obisnuita. pentru urmatoarele7 zile se vor utiliza metode contraceptive suplimentare(metode de bariera). daca ai avut un contact sexual in saptamana dinaintea primei administrari,nu este exclusa o posibila sarcina