Oare sunt însărcinata?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11590259499 cu 3 ani in urma.

Bună am avut contact sexual pe data de 16 și pe data de 18 mia venit cm a doua zi pe data de 19 sa oprit pe data de 21 am văzut pe chilot o pata doua de sânge a doua zi am făcut un test de sarcina mia ieșit negativ credeți ca era prea devreme sa iasă pe test menționez ca am și stări de vomă

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006