Oare pot ramane insarcinata?

Ciclul menstrual

Postata de M1996 cu 9 ani in urma.

Buna. Am facut sex prima zi dupa terminarea menstruatiei. Tipul a ejaculat, dar nu in mine. S-a dus si s-a spalat si apoi am continuat undeva la 1-2 minute. Acum intrebarea este: pot ramane insarcinata? Tin sa mentionez ca nu ne-am protejat.

Raspunsuri (1)

andy

acum 9 ani

Daca esti la pubertate se poate intampla. Dar de obiceinu nu exista riscul in primele zile dupa menstra.Mai periculos e inainte de ciclu pentru ca ovulul poate rezista cateva zile