o zi

Ciclul menstrual

Postata de TIP cu 13 ani in urma.

saluta la toata lumea......nu am avut niciodata probleme cu menstruatia dar de vreo 2 luni imi cam fac griji.....luna trecuta am avut doar 2 zile si jumatate si luna aceasta doar o zi este normal?.....sunt posibilitati de a fi insarcinata? simptomele ar fi dar nu cred sa fiu insarcinata pentru ca am o relatie sexuala protejata......si mai ales k am facut si testul de sracina luna trecuta si era negativ.....va rog din suflet sa imi dati un raspuns urgent,....va multumesc

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Nu cred ca esti gravida daca te protejezi, mai degraba poate fi o mica dereglare hormonala. Ti-as recomanda sa mai astepti vreo 2 cicluri si daca se intampla tot la fel, sa mergi la medic pt un control de rutina.