o broblema

Ciclul menstrual

Postata de ciufuuu cu 11 ani in urma.

Buna ziua am o problema ...am luat anticonceptionale o luna si am inceput a 2 a luna dar am uitat sa iau 2 astile si le-am intrerut...iar acum dupa 3 zile a inceut sa imi apara o scurgere maronie...precizez ca de cand am avut pauza dintre blistere nu am avut contact sexual. ma poate ajuta cineva cu un raspuns?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Administrarea de anticonceptionale poate fi urmata de tulburari ale menstruatiei, mai ales atunci cand nu se respecta schema de tratament. Cu toate acestea, este recomandat sa va consulte si un medic ginecolog.