Nu stiu care este raspunsul... Ma ajutati va rog?

Ciclul menstrual

Postata de Necunoscut 1111 cu 10 ani in urma.

Am facut dragoste cu prietenul meu, iar el si-a dat drumul in mine, apoi la doar dupa doua ore de la actul sexual, mi-a venit ciclu... Suntin dubii... Sunt sanse sa raman gravida?

Raspunsuri (2)

vikitoria

acum 10 ani

Sunt sanse mici .eventual dupa 10- 14 zile poti sa iti faci un test sa te asiguri.

Blaaaaaaa

acum 10 ani

Cred ca sunt sanse,dar mici. Poti lua pastila de a doua zi in caz ca o mai poti lua. Daca nu fa un test de sarcina dupa 2 saptamani de la contactul sexual. Bafta :*