nu raman insarcinata:(

Ciclul menstrual

Postata de ingerash22 cu 14 ani in urma.

Buna,
Trebuie sa gasesti un cardiolog si un chirurg foarte bun care sa aibe experienta. Sanatate si sa ne tii la curent cu se ce intampla

Raspunsuri (3)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Trebuie sa gasesti un cardiolog si un chirurg foarte bun care sa aibe experienta. Sanatate si sa ne tii la curent cu se ce intampla

ingerash22

acum 14 ani

Buna!...sunt de 6 ani si 8 luni casatorita si imi doresc mult un copil..nu am ramas niciodata si nici nu ne-am protejat niciodata..dar nu am ramas.Am fost la un medic si mi-a spus ca nu imi functioneaza ovarele.Acum am 7 luni decand nu mi-a venit ciclul..am mai folosit duphaston era ok cand luam pastilele imi venea,,daca nu iau nimic nu imi vine chiar nici un an.:( Imi este frica sa nu ma imbolnavesc de ceva :((..dat fiindca nu am ciclu asa mult imi este frica sa nu ma imbolnavesc ..poate mai sunteti aici care ati trecut prin situatia mea si stiti sa imi spuneti ceva :)

Renata M.

acum 14 ani

Mergeti la dr. Mihai Vieriu, homeopat bun din Iasi, Spitalul CFR. "Face" copii pe banda cu picaturi homeopate. Intai va rezolva ciclul si apoi va "face" copilul. Succes!!