Nu mi-a curs singe cind mi-am perdut virginitatea

Ciclul menstrual

Postata de Alynuutssaa cu 10 ani in urma.

Buna ziua,in urma cu ceva timp am avut relatii sexuale cu iubitul meu inainte de asta i-am spus ca sunt virgina,dar cind m-am culcat cu el nu mi-a curs singe deloc si nustiu de ce pentru ca nu mai avusem relatii sexuale pina atunci,iar el considera ca l-am mintit....spuneti-mi va rog e posibil asa ceva...??

Raspunsuri (5)

ami

acum 10 ani

Da hymenul elastic :)

iulia06

acum 10 ani

Depinde de femeie si de himen,da este posibil sa nu iti curga nici mie nu mia curs ,nu este nimic iesit din comun. Pup

IQ

acum 10 ani

poate ar trebui sa reconsideri relatia cu prietenul tau. Azi nu te crede cu virginitatea, maine nu crede ca iesi cu prietenele si te acuza ca te-ai dus cu altul, poimaine incepe sa te trateze ca pe sclava lui si daca lasi lucrurile asa, nu te vad bine. Si nu o baga pe aia ca te iubesti si il iubesti. Iubirea nu inseamna sa-i zici prietenei (posesoarea de himen, care stie mai bine daca a desfacut picioarele pentru altul), ca n-a fost virgina. Asta e marlanie! Fii fata desteapta si vezi-ti interesul.

Alynuutssaa

acum 10 ani

nustiu...nu pot sa renunt la el pentru ca il iubesc foarte mult si nustiu cum sa il fac sa inteleaga ca nu il mint...(((

Alina

acum 8 ani

Fata himenul se poate rupe de la o miscare mai brusca sau alt ceva cand faci sport etc. E ceva normal eu miam traso la 16 in parc . Am luat servetele etc dar na curs nimic... Pup pa