nu inteleg

Ciclul menstrual

Postata de flori25 cu 11 ani in urma.

buna , am si eu o nedumerire , in luna octombrie trebuia sa imi vina menstruatia pe data de 13 , dar nu , nu mi-a venit pe 13 octombrie ci pe 02 noiembrie , am avut 20 de zile intarziere iar cand mi-a venit ma tinut 5 zile ceea ce niciodata nu am avut ciclul mai mult de 3 zile maxim....mi-am facut teste inainte sa imi vina dar nimic toate negative , iar luna aceasta trebuia sa imi vina pe data de 1 decembrie si din nou mi-a intarziat ,, acum suntem in data de 4 dec , se poate sa fi ramas insarcinata si luna trecuta
sa nu imi iasa testele pozitive? multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este posibil.
Este recomandat sa determinati beta HCG seric ( din sange) si sa efectuati consultul ginecologic .

flori25

acum 11 ani

multumesc frumos , saptamana asta sper sa ajung la doctor