Nu imi vine menstruatia

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp15033021039611 cu 8 ani in urma.

Am 19 ani si nu mi-a venit menstruatia de aproape 3 luni,am intretinut relatie intima cu prietenul meu insa nu am avut simtome precum ca sunt gravi.poate fi din alta cauza,imi puteti explica va rog.?

Raspunsuri (1)

cristina

acum 8 ani

poti fi insarcinata daca nu ti-a venit menstruatia de 3 luni, chiar daca nu ai avut simptome. nu toate femeile au acele simptome. un test de sarcina ti-ar clarifica problema.