nu am avut contact sexial

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp150330210425742 cu 8 ani in urma.

Buna ziua asi dori si eu un raspus cat mai repede ,cum puteti si dumneavoastra. inca nu mia venit ciclu luna trecuta mia venit le 28 iar luna aceasta inca nu mia venit si sunt ingrijorata. Va rog din suflet ajutatima . Repet nu am avut contac sexual insa mam jucat cu iubitul meu si el sa pus le mine amandoi eram imbracati si ne-am frecat unul de celalalt cam 25de minute. va fog ajutatima

Raspunsuri (3)

diana

acum 8 ani

Nu stiu ce sa zic. Daca el nu si-a băgat mana pe nicăieri nu e posibil sa fii însărcinată, însă daca ati avut o joaca mai "serioasa" e posibil sa fii însărcinată deoarece e s-ar fi putut ca el sa aibă sperma pe mâini. Nu e prea bine sa averi jocuri dintr-astea. Mai bine faceti sex, protejați-vă si după nu mai averi probleme. Repet, poti fi însărcinată doar daca el si-a atins zonele intime apoi te-a atins pe tine in acele zone. Jocurile astea sunt mai periculoase decât crezi tu. Fa mai bine un test de sarcina.

Annamaria

acum 8 ani

buna ziua, am 40 ani si nu am ciclu de 2 luni, inaintede ultimul ciclu, am luat cateva zile de augmentin, nu am contact sexual de 2 ani..

kiki46

acum 8 ani

Annamaria,nu are nicio legatura augmentinul cu starea ta...e posibil sa intri in perioada de premenopauza ,care se instaleaza din ce in ce mai devreme la femei,decat ar fi normal.De sarcina nu se pune problema ,daca nu ai avut contact .Cel mai bine este sa mergi la un medic sa te vada.Nu sta asa.Se poate sa nu fie decat starea aia de premenopauza,dar mai bine sa fii sigura.Sanatate si ...ai grija de tine !