Întârzierea mestruatiei

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp150330210428119 cu 7 ani in urma.

Buna ziua. Mi-a întârziat menstruația 22 zile.Mentionez nu am mestruatia regulata .Am avut contact sexual protejat cu prezervativ.Am făcut test de sarcina și a ieșit negativ. Mi-a mai întârziat menstruația 14 zile,dar acum a întârziat foarte mult cred o fi dereglare hormonala sau răceală puternica .Va rog sa răspundă cineva.

Raspunsuri (2)

MembruMobileAppP.dianaflorentina

acum 7 ani

Buna ! Și eu am pățit la fel . Bănuiesc ca este din vina anotimpurilor ! Îți va venii cu siguranța in curând ! Mie mi-a venit după aproximativ 28 de zile !

MembruMobileApp150330210428119

acum 7 ani

Mulțumesc!