Întârziere de 7 zile a ciclului menstrual !!!!!

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileAppEma.gr.1995 cu 7 ani in urma.

Bună ziua , eu am un ciclu menstrual regulat , in data de 11 Decembrie am avut o menstruație care a durat 3-4 zile , dar intr-o cantitate redusă semnificativ , fara dureri , fata de lunile precedente . In data de 19 Decembrie am avut o scurgere maronie , fara miros , fara dureri , Menționez ca nici in perioada menstruație nu am avut nici o durere .
Din acel moment pana azi , 12 Ianuarie nu am mai avut nici un fel de scurgere , ciclul menstrual trebuia sa apara in data de 6 Ianuarie , dar nimic si nici un semn .
Sânii sunt umflați si in special aureolele , care sunt si conturate .
Am stări de greață , oboseala , balonare , sensibilitate la nivelul sânilor si un disconfort la nivelul spatelui ..
Menstruația nu da niciun semn ca ar trebui sa apara
Poate si farcina sau nu ?

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1485091677

acum 7 ani

ai avut contact sexual neprotejat?