nereguli

Ciclul menstrual

Postata de Chrystynyka cu 13 ani in urma.

am si eu o problema.....am avut menstruatie pe 5 decemvrie si acum am iar niste scurgeri de sange si nu pot sa imi dau seama de ce,si ma doare si un pic intr-o parte cred ca e ovaru drept,ce poate fi??scurgerea nu e abundenta,multumesc anticipat

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

O dereglare care poate fi de multe feluri. Numai medicul poate stabili ce se intampla. Un consult medical ginecologic se IMPUNE pentru orice sangerare anormala, in afara menstruatiei.

Chrystynyka

acum 13 ani

Eu ma gandeam ca poate mi-a venit mai devreme nu stiu...o sa m duc la medic,multumesc mult

deiutza

acum 13 ani

buna... mi sa intamplat si mie acelasi lucru ca si tie...vreau sa te intreb ce ti-a recomandat medicul?