Nelamurita?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11541354063 cu 5 ani in urma.

Buna fetelor as dorii si eu o informatie ultimul ciclu l-,am avut in iulie PE 23 normal de 7 zile apoi in August nu mi-a venit deloc, apoi in septembrie am avut 2 zile ... In noembrie am facut un test a iest pozitiv... Dar eu vreau sa stiu cand pot calcola de la aceel ciclu normal de 7zile.? Sau de la aviz acela de 2zile sa vad cate saptamanii am multumesc!!!

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/teste-medicale/calculator-sarcina_8