nedumeriri....

Ciclul menstrual

Postata de ramona-florina121863 cu 13 ani in urma.

am intretinut relatii sexuale neprotejate inainte cu o zi de ciclul menstrual dar iubitul meu nu ''s-a terminat''....am avut ciclul menstrual putin din punct de vedere cantitativ si nu stiu din ce cauza...se poate sa fiu insarcinata sau care poate fi cauza menstruatiei dereglate de luna aceasta?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Fa un test de sarcina si vei afla.

alex

acum 13 ani

nu , in nici un caz si eu am fost paranoica , mi-a explicat si mie iubitul cum sta treaba, dc era dupa cum credeam eu tb sa fiu insarcinata de vreo 20 de ori ...... ha ha