Mihaela ( Efecte postinor)

Ciclul menstrual

Postata de mihaela03 cu 13 ani in urma.

Salut! Va rog sa ma ajutati si pe mine. Am luat postinor in aprilie, in luna mai menstruatia a intirziat cu 4 zile, in luna iunie cu 4 zile, iar in luna iulie deja intirzie cu 10 zile. Am facut deja vreo 5 teste de sarcina si toate au aratat negativ. Sa fie asta o dereglare de la postinor? Este posibil asa ceva? Va multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Da, sigur ca e posibil si daca citesti prospectul scrie. Gravida nu esti, ar fi iesit pe test pana acum. Mergi la endocrinolog sau la ginecolog.