Mia intarziat ciclu , pot ramane insarcinsta daca nu a ejaculat in mine?

Ciclul menstrual Sarcina

Postata de Utilizator11537303197 cu 5 ani in urma.

Buna
Sunt ingrijorata am avut ciclu pe 18 august pana in 22 august si in data de 3 sept am facuto cu iubitu meu maxim 4 minute fara prezervativ dar nu a ejaculat in mine,..si acu nu mia venit ciclu dar am dureri ca de fiecare data ! Sper sa nu fiu insarcinata credeti ca da sau e imposibil sa fiu?

Raspunsuri (2)

Utilizator11537363470

acum 5 ani

Buna! Din calculele mele nu erai in ziua ovulatiei cand ai intretinut relatii sexuale..

Utilizator11537363470

acum 5 ani

Deci sanse sunt minime