Mi-a venit menstruație de 2 ori in aceasta luna este vreo problema ?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11580467544 cu 4 ani in urma.

Buna ziua ..am 21 de ani ..luna aceasta mi-a venit menstruația pe data de 4 iar astăzi pe 31 mi-a venit din nou..credeți ca poate fi ceva ?precizez ca am o menstruație aproape regulata ..cu mici plusuri sau minusuri dar este prima data când mi se întâmpla așa ceva ..

Raspunsuri (2)

Utilizator11580495520

acum 4 ani

Sincer asta am patit si eu acum si nu am nicio idee am citit pe net si nu prea am inteles mare lucru

Utilizator11580467544

acum 4 ani

Am vorbit cu cineva iar dacă menstruația ta a venit pe 4 iar apoi pe data de 31 tot in aceasta luna nu te panica...sunt 28 de zile și este ok menstruația ..mâine fiind 1 Februarie ma gândesc ca poate vine ca și cum pentru luna aia și nu mai vine in Februarie ..nu te panica nu ai ce patii ..:)