mi-a venit mai devreme cu 4 zile timp de 2 luni

Ciclul menstrual

Postata de vasileioana cu 11 ani in urma.

Am si eu o intrebare mi-a venit mai devreme cu 4 zile timp de 2 luni acum ma apropii de a 3 luna sip ma ingrijorez ... sa nu fiu insarcinata .. dxe mentinut am avut doar un singur contact sexual neprotejata ... astept un raspuns urgent multumesc

Raspunsuri (6)

Sorin

acum 11 ani

Daca ti-a venit ciclul nu esti insarcinata sigur. Cauza insa nu o stiu. Asteapta si tu raspunsul unui medic sau mergi la ginecolog.

vasileioana

acum 11 ani

Vreau sa mentionez ca am avut contact sexual protejat la inceput iar dupa ce a ejaculat in prezervativ la scurta durata am avut contact sexual fara a ne mai proteja ... mentin ca nu a fost de lunga durata si el nu a ejaculat in mine dar ma ingrijoreaza faptul ca mi-a venit mai devreme cu 4 zile timp de 2 luni sip acum pe 12 ar trebui sa imi vina a doua oara ...dar ma ingrijorez si imi ieste teama de a nu fi insarcinata va multumesc astept un raspuns de la voi

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Ciclul menstrual poate varia intre 21 si 35 de zile iar durata acestuia depinde de balanta hormonala, de posibile afectiuni inflamatorii pelvine, de alimentatie, stres,efort fizic, etc.
Va recomand sa efectuati un consult de specialitate - ginecologie .

Andra

acum 10 ani

Buna! Am avut contact sexual pe 5 februarie iar c.m trebuia sa-mi vina pe data de 21 dar mi-a venit astazi, adica cu 5 zile mai devreme. Dupa cate zile pot sa-mi face test d sarcina?

isabela

acum 9 ani

Buna ziua, am si EU o intrebare am nascut acum 3 luni si Luna trecuta am avut ciclu normal, acum mia venit mai devreme cu 3 zile si mia venit f Putin cateva ore,am avut contact sexual dar nu in perioada fertila,imi poate da cv un rasp? Poate fi vb de o posibila sarcina???
Va multumesc

MembruMobileApp319715

acum 7 ani

Mea venit ciclul prea devreme ...am avut pe data de 2 Noiembrie si mea venit deacum pe 26 ce sa fac