mi-a venit cu 7 zile mai devreme

Ciclul menstrual

Postata de teogl cu 8 ani in urma.

Prima zi de menstruatie a fost pe data de 12 februarie si azi suntem in 3 martie. Ar trebui sa-mi fac griji in privinta aceasta? Sa aiba legatura cu viata mea sexuala?
Primul contact sexual l-am avut pe 10 februarie, iar la 2 zile distanta mi-a venit menstruatia (intr-adevar si atunci venise mai repede pentru ca-l ultima oara il avusesem pe 17 ianuarie).
Mentionez ca in momentul ejacularii si ruperii himenului, el avea pus prezervativul. Desi inainte incercasem fara. Ulterior si-a pus prezervativul pentru a evita o sarcina nedorita.
Ar trebui sa-mi fac griji in legatura cu situatia prezentata?

Raspunsuri (1)

teogl

acum 8 ani

rectific...a fost numai o scurgere. Ceea ce ma ingrijoreaza si mai mult. Se pare ca nu e ciclu ceea ce am observat la toaleta. Si nu stiu de la ce ar putea fi.