Mi-a intarziat stopul ?

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp1519509961 cu 6 ani in urma.

Buna, am 23 de ani abia acum 3 luni mi-am inceput viata sexuala si dupa ce am facut asta de cateva ori cu partenerul meu stabil, el a plecat si nu am mai avut nici un fel de contact sexual ?mentionez ca in timp ce am intretinut relatii sexuale cu partenerul meu luam anticonceptionale yasmin ,dar am sarit una, asa... dupa cum ziceam el a plecat si nu am mai avut nici un fel de contact sexual , stopul a venit dupa cum trebuia in prima luna ..totul a decurs exact cum era normal dar acum in a doua luna Trebuia sa vina dinou si nu mi-a mai venit au trecut cam 15 zile de cand trebuia sa vina, e posibil sa fiu insarcinata? Adica daca eram de ce mi-a mai venit stopul luna trecuta, astept raspuns va rog sa fiti seriosi, sunt asa speriata pentru ca nu stiu ce se intsmpla.?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cum-sa-te-ingrijesti-in-sarcina/menstruatie-peste-sarcina_10870