Mestruatie de culoare inchisa

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp302857 cu 8 ani in urma.

Buna ziua , ce ma ingrijoreaza este ca de ceva timp mestruatia a inceput sa aiva o culoare mult mai inchisa in ultimile zile dar acum vine din prima zi foarte inchis la culoare un maronui spre negru si cateodata sunt chiar si chiaguri ce poate sa fie?

Raspunsuri (1)

sofia.maria

acum 8 ani

Problema poate fi mult mai complexa,de aceea sfatul meu este sa mergi la un medic specialist.Eu merg la domnul doctor Silviu Istoc si chiar m-am tratat de endometrioza la dansul,aveam dureri cumplite la menstruatie,scurgerile nu erau regulate si mereu aveam probleme din cauza asta.Este un medic calm si foarte rabdator,ti-l recomand cu mult drag!