Mestruatia de 2 ori in aceasi luna ?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11540495484 cu 4 ani in urma.

Bunaaa sunt flori am 20 de ani in urma cu 3 luni in luna Februarie am fost operata de chist ovarian drept de 6 cm dupa operație nu am mai avut dureri la ciclu si avem mari, dupa operație mi a venit mestruatia doar in luna Martie si 2 luni nu mi-a venit mestruatia adica Aprilie si mai iar acum in Iunie mi a venit pe 8 Iunie si mi a ținut pana pe 12 Iunie si imi venea foarte putin iar azi 23 Iunie iar mi a venit mestruatia cred ca asta e ,are culoarea roz-maroniu închis si vine putin si e putin urat mirositor ce sa fac ce asta? Nu am nici o durere ! Ajutați ma ? O fi o sarcina de mi a venit iar mestruatia ?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Chisturi-ovariene/chistul-ovarian-cand-ar-trebui-sa-ne-alarmami_17148