MENTRUATIA VA ROG AJUTATIMA!

Ciclul menstrual

Postata de sda cu 11 ani in urma.

VA ROG MULT AJUTATIMA!!!EU NUS VERGINA SI DACA CICLUL MENTRUAL SA INKEPUT PE 3 FEBRUARIE LUNA VIITOARE PE CE DATA TREBUIE SA FIE?TOT PE DATA DE 3???NU INTALEG IN CHESTILE ACESTIA AJUTATIMA VA ROG!VA MULTUMESK!

Raspunsuri (2)

Alina Daniela3

acum 11 ani

De ce nu o intrebi pe mama ta sau diriginta/
La 13 ani nu esti virgina dar nici cum sa scrii nu sti.
Imi pare rau dar nu pot sa nu reactionez cand citesc asemenea baliverne si ma felicit pt ca stau cu gura pe copilul meu sa invete!
Iata dovada ca viitorul tarii e la pamant!

SABINA

acum 11 ani

MERSI MULT(K)