Menstruatie

Ciclul menstrual

Postata de andreeaalina29 cu 11 ani in urma.

As dori sa stiu de ce mi-a venit ciclul doar o zi ( f abundent, de obicei in prima zi venea putin ), iar a doua zi ff putin ( venea abundent )? ziua a treia si a patra nu a curs deloc. De obicei tinea 4 zile..E posibil sa fiu insarcinata?

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Nu este exclusa aceasta posibilitate. Este indicat sa consultati medicul giencolog.

andreeaalina29

acum 11 ani

am facut azi dimineata un test de sarcina si a iesit negativ