menstruatie sau nu?

Ciclul menstrual

Postata de mirela.ev cu 9 ani in urma.

buna. fac un tratament de 6 luni cu cervugid si cerviron. acum sunt la perioada cu cerviron. azi 23. 07. 2014 mi a aparut pe lenjerie ca de fiecare data acel medicament dar nu mai arata , nu mai avea aceea culoare galbena, ci era maronie spre rosu. dar mie menstruatia trrebuie sa mi vina pe 26. 07 2014. deci se poate sa fi venit mai devreme din cauza tratamentului???

Raspunsuri (1)

mirela.ev

acum 9 ani

tin sa precizez ca menstruatia mea apare la 21 de zile de la ultima menstruatie. deci acum sunt 18 zile si mi a aparut aceea secretie maronie impreuna cu ovulul.