Menstruatie redusa?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11578313696 cu 4 ani in urma.

Buna ziua, acum doua zile mi. A venit. In prima zi a fost fix cum trebuie, in schimb in a doua zi cantitatea de sange s. A redus super mult, Abia daca am putut umple un absorbant (adunat), azi e a treia si deja se termina. Sa fie ceva hormonal? ..ps. Am avut contact neprotejat cu logodnicul inainte de menstruatie timp de o saptamana.

Raspunsuri (1)

Utilizator11583348508

acum 4 ani

Bună deci ai fost însărcinată sau ?? Printr-o situație asemănătoare trec și eu ..