Menstruatie putina cantitativ si maro?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11528837140 cu 5 ani in urma.

Buna ziua!Am 18 ani.In urma cu un an am avutniste chisturi ovarine care pe parcurs au disparut.De 2 luni menstruatia e foarte putina cantitativ si culoare maro tin sa mentionez ca nu am mai avut relații de 3 luni .Ce ar trebui sa fac

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/menstruatie-cand-semnaleaza-o-problema-de-sanatatei_7389