Menstruatie prelungita

Ciclul menstrual

Postata de Elisab cu 12 ani in urma.

Buna. Am nascut pe 17 februarie, prin cezariana, iar pe 19 aprilie a venit primul ciclu dupa nastere si de atunci nu s-a mai oprit. Tot in ziua aceea, la recomandarea medicului ginecolog, am inceput sa i-au anticonceptionale Yasmin. Nu stiu ce sa fac, pentru ca au trecut 17 zile de atunci si nu da semne ca este pe sfarsite. Ce ma sfatuiti?

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Aceste sfaturi ar fi indicat să le obţineţi de la medicul ginecolog care v-a prescris anticoncepţionalele