menstruatie intirziata

Ciclul menstrual

Postata de coryna_elena cu 12 ani in urma.

buna ziua problema mea consta in faptul ca de 3 luni mi-a intirziat ciclul am facut numeroase teste de srcina si sunt negative... am hipotiroida..... am luat niste medicamente de slabit si nu stiu daca asta e cauza (regenon)..sunt in imposibiitatea de a consulta un medic ginecolog sau endocrinolog... va rog sa imi supuneti ce as putea sa fac.....sunt disperata.....va multumesc

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 12 ani

Exista foarte multe motive ale amenoreei. In absenta unui consult e imposibil de determinat ce se intampla si ce e de facut. Eu pot doar sa va recomand sa luati niste vitamina E daca nu aveti contraindicatii, dar consultul ramane cel mai important.

coryna_elena

acum 12 ani

va multumesc

lacriela

acum 12 ani

fetitei mele i-am dat lemn dulce...si ciclul i s-a regularizat....are 15 ani.....dar ea avea dereglare hormonala datorita varstei....

coryna_elena

acum 12 ani

va multumesc