menstruatie devreme

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp15033021036572 cu 9 ani in urma.

Luna trecuta mi-a venit menstruația după două săptămâni de la ultima și sângele era de culoare foarte închisă și închegat. Acum , iar după 2 săptămâni a venit iar doar ca are culoare aproximativ normala și curge mai mult. E normal să vină după 2 săptămâni? De ce am dereglările acestea? Ce sa fac?

Raspunsuri (1)

Medic.Fares

acum 9 ani

Buna ziua.Este indicat sa faceti un consult medical si analizele indicate la consult daca este cazul.In unele dezechilibre hormonale este posibil sa fie suficienta administrarea capsulelor Suport premenstrual, 7-10 zile inainte de menstruatie sau pe parcursul intregii luni.Multa sanatate!