menstruatie abundenta

Ciclul menstrual

Postata de membru215923 cu 11 ani in urma.

buna ziua am si eu o intrebare acum 3 zile am facut o intrerupere de sarcina prin aspirare in prima zi mia curs foarte putin ia azi imi curge cheaguri. ce pot sa fac asa este normal sa se intample sunt speriata asta e primul meu chirotaji si nu stiu ce sa fac va rog ajutatima

Raspunsuri (2)

Lav,,,

acum 11 ani

Aceeasi problema am avut-o si eu...am sunat imediat medicul meu ginecolog care a spus ca e normal si ca nu trb sa imi fac probleme...Asa ca stai linistita..se curata...
Sa nu uiti sa te duci la control dupa 2 saptamani de la avort
Succes!!

membru215923

acum 11 ani

DA ASA MIA SPUS SI MIE SA NU MA INGRIJOREZ CA E NORMAL SA IMI CURGA CHEAGURI PT CA MA CURAT...MULTUMESC LAVINIA......MA INGRIJORASEM PT CA SUNT LA PRIMUL CHIROTAJI SI NU STIAM CE SA FAC AM SUNAT DOCTORUL SI MIA ZIS ACELASI LUCRU DAR AM VRUT SA MAI AUD SI ALTE PARERI. O SA MERG LA CONTROL DUPA 10 ZILE CU SIGURANTA