menstruatia

Ciclul menstrual

Postata de LenutzaM cu 13 ani in urma.

buna ziua am si eu o problema cu mii de semne de intrebare ....am luat vreun an si ceva antikonceptionale NOVYNETE date de medic , dar acum doua luni le-am intrerupt , am avut contact sexual protejat dar nu imi mai vine ciclul , care ar putea fi motivu...si mai este ceva , am o scurgere maronie mai inchisa de vreo 3 saptamani...ce poate fi ..astept raspuns ,,,multumesc foarte mult

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 13 ani

O dereglare hormonala. Mergi la un medic endocrinolog.

Dr. Georgescu Cristian

acum 13 ani

buna seara,

pare a fi o tulburare/reactie adversa data de anticonceptional sau o infectie. pot fi mai multe afectiuni, dar decat sa tratati o presupunere, un consult ginecologic va poate lamuri destul de repede.

va urez o seara buna

doctor lavinia

acum 13 ani

BUNA , NU ESTE NIMIC GRAV NU ESTI INSARCINATA , ACEEL LICHID MARONIU VINE DIN CURATAREA OVARULUI , SI DE ACEEA , MENSTRUATIA ITI VA APAREA CAM PESTE 2 SPATAMANI , ASA CA STAI LINISTITA , SPER CA TEAM AJUTAT

LenutzaM

acum 13 ani

multumesc foarte mult d-lui Dr.Cristian.....si Dr Lavinia....sper sa nu fie nimik grav pana ajung in tara sa konsult un medic... multumesc

Ana

acum 13 ani

Iti dai seama ca Lavinia nu e doctor numai din felul in care scrie, sper.