menstruatia

Ciclul menstrual

Postata de Claudia279 cu 16 ani in urma.

buna ziua.am si eu o nelamurire daca ma puteti ajuta:am alaptat copilul meu timp de 1an si 6luni si 3 sapt.perioada in care nu am avut menstruatie.de pe 8 aprilie 2008 nu mai alaptez dar menstruatia inca nu mi_a venit.ar trebui sa-mi fac probleme?ca anticonceptionale iau exluton la sfatul medicului.va multumesc

Raspunsuri (1)

nicoleta5699674

acum 15 ani

mie mi a venit dupa 6 saptamini de cind am intarcat copilul!