Menstruația?

Ciclul menstrual

Postata de Ciobanu Mădălina cu 11 luni in urma.

Buna mia venit menstruația ieri și am luat regividon pastile și în seara asta am luat pastila și am început act sexual este cazul de sarcina sau nu

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

In cazul in care sunteti ingrijorata cu privire la o posibila sarcina, efectuarea unui test rapid de sarcina acasa, va poate ajuta sa clarificati aceasta incertitudine. Este important sa discutati cu un medic ginecolog despre orice nelamuriri sau intrebari legate de utilizarea pastilelor contraceptive.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/pilulele-contraceptive_988
sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/anticonceptionalele-intrebari-frecvente_1186