mensruatie de culoare maronie

Ciclul menstrual

Postata de Membrugrigoras.alexandra cu 10 ani in urma.

e posibil sa fiu insarcinata?am o scurgere maronie de mai bine de o saptamana dar e de culoare maronie si am o stare de oboseala mare plus dureri de spate.scurgerea a inceput chiat la data can trebuia sa vina ciclul.ce trebuie sa fac?

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul ginecolog pentru evalaure: examen secretie vaginala, test de sarcina, ecografie abdominala sau transvaginala.

Membrugrigoras.alexandra

acum 10 ani

multumesc mult!