Mea întârziat ciclul o lună?

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp1517781153 cu 6 ani in urma.

Buna! Mă numesc Angela și am 18 ani .am și eu niste nelămuriri am făcut sex neprotejat înainte și acuma nu me-a mai venit ciclu toată lună și mi s-au mărit sâni și mă dor. oare de ce mă poate ajuta cineva cu un răspuns vă rog

Raspunsuri (3)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/informatii-de-baza-despre-sex_13763

MembruMobileApp1517781153

acum 6 ani

Ok va mulțumesc

MembruMobileApp1517836783

acum 6 ani

Eu zic să faci un test de sarcină că e probabil să fi rămas gravidă.. Primul semn este durerea sânilor..