loredana

Ciclul menstrual

Postata de niebuna cu 13 ani in urma.

buna ziua as vrea sa va intreb : eu yau anticonceptionalele yaz si inka nu am terminat pastilutele roz cu hormonisi mia venit menstruatia le iau de 4 luni si nu mi sa intamplat asa ceva ma gandesc ca poate o fi de la capsula de slabit pe baza de plante pe care o iau dar nus sigura imi puteti spune si mie ce pot face? va multumesc

Raspunsuri (2)

acum 13 ani

Administrezi pastilele in continuare si vezi daca menstruatia mai vine o data luna asta. Si eu folosesc Yaz dar nu am avut niciodata probleme, la mine menstruatia apare in prima zi cand trebuie sa incep o noua folie.

elvira

acum 13 ani

nu are nici o legatura pastila de slabit cu menstruatia. oricum evita sa iei pastile de slabit.mai bine mananci sanatos si faci sport . succes. dr.Elvira Matache