joc erotic cu o virgina-o posibila sarcina??

Ciclul menstrual

Postata de ioanaAna cu 14 ani in urma.

Buna tutuor
Am 18 ani ,am un prieten de 1 an insa imi e teama,inca nu sunt pregatita sa imi incep viata sexuala dar totusi imi place sa petrec timp cu el,sa fim singuri......sa facem chestii.
Ultima data,a ejaculat in zona vaginului meu.E posibil sa raman insarcinata chiar daca sunt virgina??? mentionez ca eram la ovulatie......si de aia imi e teama acum.Menstruatia a intarziat ,adica inca nu mi-a venit?posibil bebe?sau de la stres aceasta intarziere??
Va rog ,da-ti-mi un raspuns!!
Va multumesc

Raspunsuri (17)

Adrienne

acum 14 ani

Teoretic este cat se poate de posibil........himenul nu acopera in totalitate intrarea in vagin. Aceste jocuri nu sunt sigure,te poti trezi oricand cu o surpriza.

Adrienne

acum 14 ani

Teoretic, este cat se poate de posibil..........himenul nu acopera in totalitate intrarea in vagin. Aceste jocuri nu sunt sigure ,oricand te poti trezi cu o surpriza.

Sheila

acum 14 ani

Cum a spus si Katy, da chiar daca esti virgina poti ramane insarcinata, daca spermatozoidul a intalnit in drumul lui un ovul se poate produce o sarcina.Pt siguranta voatra folositi prezervativul, acesta va va proteja de o sarcina nedorita cat si de boli cu transmitere sexuala
Numai bine

OLIMPIA114513

acum 14 ani

De curand am fost diagnosticata cu sindromul ovarelor polichistice, (oarul stang un chist ovarian de 4 cm, ovarul drpt mai multe mai mici)mi s-a prescris un tratament cu Diane 35, pe care il urmez deja de o saptamana, insa am uitat sa iau o pastila, pe care am luat-o a doua zi impreuna cu cea care urma. Facand sex neprotejat chiar in ziua in care am uitat sa iau acea pastila, care este probabilitatea sa raman insarcinata, ac***a in vedere ca am luat bine pastilelele timp de o saptamana, insa in sapt. urmatoare am uitat una? Mentionez de asemenea ca am ciclu foarte neregulat, care uneori nu se produce pe cale naturala, ci doar provocat cu tratament. Cat de curand imi pot face un test de sarcina pentru a fi sigura? Va multumesc!

OLIMPIA114513

acum 14 ani

De curand am fost diagnosticata cu sindromul ovarelor polichistice, (oarul stang un chist ovarian de 4 cm, ovarul drpt mai multe mai mici)mi s-a prescris un tratament cu Diane 35, pe care il urmez deja de o saptamana, insa am uitat sa iau o pastila, pe care am luat-o a doua zi impreuna cu cea care urma. Facand sex neprotejat chiar in ziua in care am uitat sa iau acea pastila, care este probabilitatea sa raman insarcinata, ac***a in vedere ca am luat bine pastilelele timp de o saptamana, insa in sapt. urmatoare am uitat una? Mentionez de asemenea ca am ciclu foarte neregulat, care uneori nu se produce pe cale naturala, ci doar provocat cu tratament. Cat de curand imi pot face un test de sarcina pentru a fi sigura? Va multumesc!

Sheila

acum 14 ani

Buna , din cate stiu eu medicul recomanda abstinenta pe perioada tratamentului, poti sa iti faci un test cam in 10 zile de la contact
Numai bine

ana

acum 13 ani

Prietenul meu a ejaculat in zona vagilului meu уыеу posibil sa ramin insarcinata daca sunt virgina

alexa

acum 13 ani

Prietenul meu a ejaculat in zona vagilului meu dar imi intirzie ciclul este posibil sa fiu insarcinata plus la asta am si vomitat de citeva ori

mihaela

acum 13 ani

fata mea dute la medic ca si eu am patit asa dute ca te poti trezi cu burtica mare

razvane

acum 13 ani

super tare tonio tot asa sau vino la mine

ana

acum 13 ani

da se poate

valentina

acum 13 ani

mie mi se pare ca trebuia sa fii mai atenta .DUTE LA MEDIC

karla

acum 13 ani

mie mi se pare ca fata asta e cam c***a parintii ei stiu ce face ea?????????????

draghici daria gabriela

acum 11 ani

eu stiu ca mie mia venit ciclul la 7ani

stela steluta

acum 10 ani

buna am 19 ani si am 1 prieten de 2 luni jumate

monica

acum 10 ani

vei fi insarcinata

medic ginecolog

acum 10 ani

ar fii posibil dar ai grija