Intirzierea ciclului mentrual...!!!!!!!!

Ciclul menstrual

Postata de Delphy cu 11 ani in urma.

Buna, nu am un ciclu regulat insa in ultimele trei luni mi sa regulat acum a patra luna trebuia sa se inceapa pe 3 dar imi intirzie si am o scurgere alba cremoasa! (am facut sex neprotejat cu sotul insa nu a ejaculat in mine, cu citeva zile inainte de data cind trebuia sa mi se inceapa ciclul) E posibil sa ramas insarcinata? sau doar intirzie ....

Raspunsuri (4)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Ambele variante sunt posibile in conditile unui ciclu neregulat ( de obicei). Efectuati un test de sarcina si efectuati un consult ginecologic.

Delphy

acum 11 ani

si daca simt o mica durere in zona ovarelor ( de obicei aveam asa dureri cu o saptamina inainte de ciclu) , ce poate fi?

MARCELA

acum 10 ani

este a 5 zi de cand mia intirziat menstruatia este posibil sa fi ramas insarcinata,inca nu am facut testul de sarcina.va rog imi puteti da un sfat.multumesc.

Ana

acum 8 ani

Am 5zi intirziere de ciclu ce sa fac?