intirzie ciclu

Ciclul menstrual

Postata de natali97 cu 8 ani in urma.

cu 3 saptamini in urma am avut primul act cu prietenul meu,nu am avut singerare, actul sa intimplat in zilele fertile...si prietenul meu deja avuse o penetrare in acea seara, iar penisul nu a intrat tot la mine,niam jukat asa oleaka.Dar azi peste 3 saptamini am avut eliminare de singe din anus...ciclu intirziu...ce poate fi asta,,,oare sunt insarcinata? a patruns lichid ? va rog urgent...

Raspunsuri (1)

mary321

acum 8 ani

buna natali, dacaerai virgina, si erai in zilele fertile, nu cred ca ai ramas insarcinata. asa se intampla dupa ce te dezvirginezi. menstruatia o sa-ti vina luna urmatoare. si poti lua si contraceptive daca ti-ai inceput viata sexuala.